Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. є одним із найнадійніших виробників і постачальників гібридних інверторів solis s6 3-10kw у Китаї, а також підтримує індивідуальне обслуговування. Ласкаво просимо до придбання вдосконаленого гібридного інвертора solis s6 3-10kw на складі на нашому заводі.
Опис продукції
Які переваги гібридного інвертора Solis S{0}}KW?
З’являється новий стандарт управління енергією в житлових приміщеннях. Гібридний інвертор Solis S6 3-10KW є продуктом передової-техніки та дизайну, щоб докорінно змінити враження від того, як будинки 21-го століття споживають електроенергію. Високовольтний інвертор S6-EH3P не просто перетворює енергію, а радше формує складну екосистему живлення з високими специфікаціями, яка поєднує в собі надійність, ефективність і інтелектуальну роботу.

2. Передова технологія кондиціонування живлення

На додаток до основного перетворення енергії, система має розширені можливості кондиціювання електроенергії, які фактично фільтрують і очищають електроенергію, що протікає по всьому будинку, усуваючи коливання та додаючи додатковий рівень чистого, стабільного живлення, що захищає чутливу електроніку. Це покращує продуктивність домашнього господарства та забезпечує ідеальні електричні умови у всьому будинку.
Центр обробки в системі постійно відстежує моделі споживання енергії у вашому домі та завчасно розподіляє енергію, де це необхідно. Це--балансування навантаження на ходу не навантажує схеми, водночас забезпечуючи необхідну плавність живлення для частин обладнання, які споживають найбільше енергії. Технологія адаптує-{5}}енергетичні потреби вашого дому, що постійно змінюються протягом дня.

4. Переваги-систем високої напруги

Ця конструкція, створена спеціально для високо{0}}систем акумуляторних батарей, забезпечує підвищену ефективність із зменшеними втратами енергії під час циклів зберігання та розряду. Робота з вищою напругою є великим проривом у вітчизняних енергетичних технологіях, завдяки використанню меншої кількості компонентів, зберігаючи можливості доставки електроенергії.
Система має кілька рівнів захисту від вологи, пилу, різких температур і проблем з електропостачанням, оскільки вона створена для суворих умов. Захист від навколишнього середовища забезпечує стабільну роботу протягом усіх чотирьох сезонів, незважаючи на сезонні коливання та нестабільну погоду.

6. Стандарти професійної реалізації

Сертифіковані професіонали з досвідом інтеграції-систем високої напруги керують кожним встановленням. Щоб забезпечити повністю інтегроване енергетичне рішення, адаптоване до вашого унікального домашнього середовища, наші партнери з встановлення гарантують правильну конфігурацію та оптимізацію системи.
Які особливості гібридного інвертора Solis S{0}}KW?
Розумне управління енергією
• ШІ інтелектуально керує заряджанням і розряджанням на основі тарифів TOU (час--користування)
• Повна інтеграція з платформами VPP і EMS для покращеної оптимізації енергоспоживання
Висока продуктивність
• Підтримує три{0}}фазний незбалансований вихід, що дозволяє до 50% номінальної потужності інвертора на фазу①
• 160% фотоелектричної потужності для максимального використання сонячної енергії
• Час перемикання < 10 мс
Гнучкий і масштабований
• Сумісний із основними літієвими батареями • Легко розширюйте ємність системи за допомогою паралельних з’єднань і з’єднання змінного струму
Проста та швидка конфігурація
• Підтримка програми Bluetooth для швидкого та легкого налаштування
Поширені запитання-Гібридний інвертор Solis S6 3-10KW
З: Що робить високо{0}}системи ефективнішими?
A: Конфігурації високої-напруги зменшують втрати під час передачі електроенергії, дозволяють використовувати менші загальні системи та все ще забезпечують високу продуктивність завдяки використанню сучасних акумуляторних технологій.
Q: Як це Інвертор Solis S6-EH3P(3-10)KHзахистити мою техніку вдома?
A: Ця технологія використовує вдосконалену технологію кондиціювання живлення для фільтрації електричних перешкод і стабілізації вихідної напруги, що забезпечує чисте середовище живлення для чутливої електроніки.
З: Чи може система працювати під час відключень мережі?
A: Так. Після виявлення втрати електромережі він автоматично перемикається в режим резервного живлення за мілісекунди, щоб забезпечити безперервну роботу необхідних приладів і освітлення під час відключення мережі.
Питання: чи потрібна професійна установка?
A: Встановлення за допомогою сертифікованого фахівця необхідне для підтримки оптимальної продуктивності та безпеки. Через нашу мережу технічних спеціалістів ми маємо доступ до групи кваліфікованих професіоналів, які забезпечать повне встановлення та налаштування системи.
Популярні Мітки: гібридний інвертор solis s{0}}kw, виробники, постачальники, фабрика гібридного інвертора solis s{1}}kw
параметри продукту
| ТЕХНІЧНИЙ СПИСОК | Інвертор Solis S6-EH3P(3-10)KH | |||||||||
| Моделі | 5K2 | 6K2 | 8K2 | 10K2 | 3K-ЄС | 4K-ЄС | 5K-ЄС | 6K-ЄС | 8K-ЄС | 10K-ЄС |
| Рекомендована макс. Розмір фотоелектричної панелі | 10 кВт | 12 кВт | 16 кВт | 20 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 16 кВт | 20 кВт |
| Макс. корисна вхідна потужність PV | 8 кВт | 9,6 кВт | 12,8 кВт | 16 кВт | 4,8 кВт | 6,4 кВт | 8 кВт | 9,6 кВт | 12,8 кВт | 16 кВт |
| Макс. вхідна напруга | 1000 V | |||||||||
| Номінальна напруга | 600 V | |||||||||
| Напруга запуску- | 160 V | |||||||||
| Діапазон напруг MPPT | 200 - 850 V | |||||||||
| Макс. вхідний струм | 16 A / 16 A | 16 A / 16 A | 16 A / 16 A / 16 A | 4 × 16 A | ||||||
| Макс. струм короткого замикання | 24 A / 24 A | 24 A / 24 A | 24 A / 24 A / 24 A | 4 × 24 A | ||||||
| Номер MPPT / Макс. введіть число рядків | 2 / 2 | 2 / 2 | 3 / 3 | 4 / 4 | ||||||
| Акумулятор | ||||||||||
| Тип батареї | літій{0}} | |||||||||
| Діапазон напруги акумулятора | 120 - 600 V ① | |||||||||
| Макс. потужність заряду/розряду | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт |
| Макс. струм заряду/розряду | 25 A | 50 A | 25 A | 50 A | ||||||
| спілкування | CAN / RS485 | |||||||||
| Вихід змінного струму (сторона мережі) | ||||||||||
| Номінальна вихідна потужність | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 5 кВА | 6 кВА | 8 кВА | 10 кВА | 3 кВА | 4 кВА | 5 кВА | 6 кВА | 8 кВА | 10 кВА |
| Номінальна напруга мережі | 3/N/PE, 380 В / 400 В | |||||||||
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | |||||||||
| Номінальний вихідний струм мережі | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Макс. вихідний струм | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Коефіцієнт потужності | >0,99 (0,8 вперед - 0.8 відставання) | |||||||||
| THDi | < 3% | |||||||||
| Вхід змінного струму (сторона мережі) | ||||||||||
| Діапазон вхідної напруги | 304 - 437 V / 320 - 460 V | |||||||||
| Макс. вхідний струм | 11.4 A / 10.9 A | 13.6 A / 13.0 A | 18.2 A / 17.4 A | 22.7 A / 21.7 A | 6.8 A / 6.5 A | 9.1 A / 8.7 A | 11.4 A / 10.9 A | 13.6 A / 13.0 A | 18.2 A / 17.4 A | 22.7 A / 21.7 A |
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | |||||||||
| Діапазон частот | 45 - 55 Гц / 55 - 65 Гц | |||||||||
| Вихід змінного струму (резервний-) | ||||||||||
| Номінальна вихідна потужність | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 10 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 1,6 рази номінальної потужності, 60 с | |||||||||
| Резервний{0}}час перемикання | < 10 ms | |||||||||
| Номінальна вихідна напруга | 3/N/PE, 380 В / 400 В | |||||||||
| Номінальна частота | 50 Гц / 60 Гц | |||||||||
| Номінальний вихідний струм | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| THDv (@лінійне навантаження) | < 2% | |||||||||
| Ефективність | ||||||||||
| Макс. ефективність | 96.50% | 97.00% | 97.50% | 97.90% | 95.50% | 96.00% | 96.50% | 97.00% | 97.50% | 97.90% |
| ефективність ЄС | 96.77% | 97.10% | 97.41% | 97.51% | 95.51% | 96.03% | 96.77% | 97.10% | 97.41% | 97.51% |
| НДТ заряджається PV макс. ефективність | 98.37% | 98.45% | 98.22% | 98.31% | 95.96% | 96.57% | 98.37% | 98.45% | 98.22% | 98.31% |
| BAT заряджено / розряджено до змінного струму макс. ефективність | 97.32% | 97.34% | 97.50% | 97.50% | 97.04% | 97.29% | 97.32% | 97.34% | 97.50% | 97.50% |
| захист | ||||||||||
| Захист від-острівів | так | |||||||||
| Вихідний захист від перевищення струму | так | |||||||||
| Захист від короткого замикання | так | |||||||||
| Захист від перенапруги | / | DC Type II / AC Type II (опціонально) | ||||||||
| Вбудований AFCI 2.0 | Додатково | |||||||||
| Вбудований перемикач постійного струму | так | |||||||||
| Захист від зворотної-полярності постійного струму | так | |||||||||
| PV захист від перенапруги | так | |||||||||
| Захист від зворотного ходу батареї | так | |||||||||
| Загальні дані | ||||||||||
| Макс. допустимий дисбаланс фаз (мережа та резервне-завантаження) | 100% | |||||||||
| Макс. потужність на фазу (мережа та резервне-завантаження) | 50% номінальної потужності | |||||||||
| Розміри (Ш × В × Г) | 600 × 500 × 210 мм | 600 × 500 × 230 мм | 600 × 500 × 210 мм | 600 × 500 × 230 m | ||||||
| вага | 27,6 кг | 30,2 кг | 26,4 кг | 27,6 кг | 30,2 кг | |||||
| Топологія | Безтрансформаторний | |||||||||
| Власне -споживання (ніч) | < 25 W | |||||||||
| Діапазон робочих температур навколишнього середовища | -25 ~ +60 градусів | |||||||||
| Відносна вологість | 0 - 100% | |||||||||
| Захист від проникнення | IP66 | |||||||||
| Рівень шуму (типовий) | < 46.9 dB(A) | |||||||||
| Концепція охолодження | Природне охолодження | |||||||||
| Макс. робоча висота | 4000 m | |||||||||
| Стандарт підключення до мережі | G98 або G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, RD 1699/RD 244/UNE 206006/ UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, MEA, PEA | |||||||||
| Стандарт безпеки / електромагнітної сумісності | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-3 | |||||||||
| особливості | ||||||||||
| Підключення PV | роз'єм MC4 | |||||||||
| Підключення акумулятора | Вилка швидкого підключення | |||||||||
| Підключення змінного струму | Вилка швидкого підключення | |||||||||
| Дисплей | Світлодіодний індикатор і Bluetooth + ДОДАТОК | |||||||||
| спілкування | CAN, RS485, додатково: Wi-Fi, стільниковий зв’язок, LAN | |||||||||









