Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. є одним із найнадійніших виробників і постачальників гібридних інверторів solis 8-18k у Китаї, а також підтримує індивідуальне обслуговування. Ласкаво просимо до придбання вдосконаленого гібридного інвертора solis 8-18k на складі на нашому заводі.
чому обирають нас?



Опис продукції
що таке гібридний інвертор Solis 8-18K?
Гібридний інвертор Solis 8-18K — це не просто пристрій для перетворення електроенергії, він пропонує вам можливість досягти енергонезалежності. Збалансовуючи потенціал сонячної енергії з розумним зберіганням і розподілом, це дає вам змогу мінімізувати витрати, підвищити стійкість і підтримувати майбутнє чистої енергії. Незалежно від того, чи є ви власником будинку, власником бізнесу чи розробником інфраструктури, цей інвертор лідирує в лізі продуктивності та універсальності.
які особливості гібридного інвертора Solis 8-18K?
• Підтримує фотоелектричні джерела до 160% від номінальної потужності постійного струму інвертора, максимізуючи використання сонячної енергії
• Підтримує вхідний струм PV до 21 A, сумісний із майбутніми фотомодулями більшої-потужності
• 200% перевантаження протягом 10 секунд у режимі вимкнення -мережі, що забезпечує стабільний запуск двигунів, водяних насосів і кондиціонерів
• Плавне вмикання/вимкнення-мережі менш ніж за 10 мс, що гарантує безперебійне живлення
• Підтримка три-фазного незбалансованого виходу, кожна фаза підтримує максимальний вихід . 50% номінальної потужності інвертора
• підтримує з’єднання як постійного, так і змінного струму,-що полегшує розширення PV, заряджання акумуляторів і надійне навантаження, навіть за умов-відключення від мережі
• Підтримка максимум 6 пристроїв паралельно, розширюючи потужність системи
• Інтелектуальне керування навантаженням із встановленням пріоритетів, подовжуючи час резервного копіювання критичних навантажень
• Настроюваний рівень резервного живлення акумулятора для безперебійного живлення
• Підтримує фотоелектричну -лише-роботу поза-мережею, зменшуючи попередні витрати
• SolisCloud: інтелектуальне дистанційне керування, оптимізація штучного інтелекту та миттєве усунення несправностей - – усе на одній платформі
• 7-дюймовий промисловий{2}}сенсорний екран, що забезпечує більший зручний інтерфейс для локальної роботи
• Кілька методів підключення генератора та автоматичного керування, що забезпечує гнучке локальне розгортання
• Захист від проникнення IP66, для роботи в суворих умовах
Які переваги гібридного інвертора Solis 8-18K?
1. Повна інтеграція з системами низької напруги
S6-EH3P розроблено для безперебійної роботи з літій-іонними та свинцево-кислотними батареями 48 В, щоб оптимізувати зниження капітальних витрат за рахунок недорогого зберігання енергії. Адаптивна система керування батареями гарантує, що батареї проходять необхідні цикли заряджання та розряджання, щоб захистити їх життєвий цикл і максимально збільшити використання. S6-EH3P працює з багатьма брендами акумуляторів, підвищуючи гнучкість конструкції системи без шкоди для цілісності.
2. Інтелектуальне управління енергією
Завдяки підтримці динамічного режиму тарифікації трифазний низьковольтний інвертор Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L інтелектуально плануватиме споживання електроенергії на основі коливань цін для максимальної економії в непікові години. Подвійні резервні порти можуть бути налаштовані для визначення пріоритетності навантажень ланцюга (наприклад, охолодження та освітлення) під час відключень електроенергії з одночасним тимчасовим відключенням несуттєвих навантажень. Результатом є здатність інвертора діяти як інтелектуальний енергоменеджер, який можна налаштувати для різних операційних потреб.
3. Виняткова довговічність у суворих умовах
Розроблений для надійної роботи в екстремальних умовах, S6-EH3P забезпечує надійну роботу в діапазоні температур від -40 градусів до 60 градусів під час роботи на висоті до 4000 метрів. Його корпус має рейтинг IP66, що робить його повністю пило- та водонепроникним, що робить його придатним для зовнішньої установки незалежно від того, чи вони знаходяться в тропіках, сухих або прибережних місцях. Завдяки вдосконаленому управлінню температурою та надійним системам охолодження інвертор може забезпечувати стабільну продуктивність у системах із високим навантаженням.
4. Модульна конструкція для зміни енергетичних потреб
Трифазний низьковольтний інвертор Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L був розроблений для паралельного налаштування шляхом з’єднання до шести інверторів, що забезпечує масштабовану вихідну потужність для задоволення майбутніх потреб в енергії. Наша модульна конструкція спрощує розширення існуючих систем, не вимагаючи великих інвестицій у нову конструкцію, незалежно від того, чи йдеться про розширення житлової системи чи розгортання комерційної мікромережі.
Популярні Мітки: гібридний інвертор solis 8-18k, Китай виробники, постачальники, фабрика гібридного інвертора solis 8-18k
Параметри продукції
| ТЕХНІЧНИЙ СПИСОК |
Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L Трифазний інвертор низької напруги |
||||
| Моделі | 8K | 10K | 12K | 15K | 18K |
| Вхід постійного струму (сторона PV) | |||||
| Рекомендована макс. Розмір фотоелектричної панелі | 16 кВт | 20 кВт | 24 кВт | 30 кВт | 36 кВт |
| Макс. корисна вхідна потужність PV | 12,8 кВт | 16 кВт | 19,2 кВт | 24 кВт | 28,8 кВт |
| Макс. вхідна напруга | 1000 V | ||||
| Номінальна напруга | 550 V | ||||
| Напруга запуску- | 160 V | ||||
| Діапазон напруг MPPT | 200 - 850 V | ||||
| Макс. вхідний струм | 20 A / 40 A | 40 A / 40 A | 42 A / 42 A | ||
| Макс. струм короткого замикання | 30 A / 50 A | 50 A / 50 A | 50 A / 50 A | ||
| Номер MPPT / Макс. введіть число рядків | 2 / 3 | 2 / 4 | |||
| Акумулятор | |||||
| Тип батареї | Літ-іонна/свинцева-кислота | ||||
| Діапазон напруги акумулятора |
40 - 60 V |
||||
| Макс. струм заряду/розряду | 180 A | 220 A | 250 A | 290 A | 320 A |
| Кількість портів акумулятора | 2 | ||||
| Макс. струм заряду/розряду кожного порту | 150 A | 175 A | |||
| спілкування | CAN / RS485 | ||||
| Вихід змінного струму (сторона мережі) | |||||
| Номінальна вихідна потужність | 8 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 15 кВт | 18 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 8 кВА | 10 кВА | 12 кВА | 15 кВА | 18 кВА |
| Номінальна напруга мережі | 3/N/PE, 220 В / 380 В; 3/N/PE, 230 В / 400 В | ||||
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | ||||
| Номінальний вихідний струм мережі | 12.2 A / 11.5 A | ||||
| Коефіцієнт потужності | >0,99 (0,8 вперед - 0.8 відставання) | ||||
| THDi | < 3% | ||||
| Вхід змінного струму (сторона мережі) | |||||
| Макс. вхідний струм | 18.3 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 41 A / 39.2 A |
| Генератор вхідних даних | |||||
| Макс. вхідна потужність | 8 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 15 кВт | 18 кВт |
| Макс. вхідний струм | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Номінальна вхідна напруга | 3/N/PE, 220 В / 380 В; 3/N/PE, 230 В / 400 В | ||||
| Номінальна вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц | ||||
| Вихід змінного струму (резервний-) | |||||
| Номінальна вихідна потужність | 8 кВт | 10 кВт | 12 кВт | 15 кВт | 18 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 2 рази номінальної потужності, 10 с | ||||
| Резервний{0}}час перемикання | < 10 ms | ||||
| Номінальна вихідна напруга | 3/N/PE, 220 В / 380 В; 3/N/PE, 230 В / 400 В | ||||
| Номінальна частота | 50 Гц / 60 Гц | ||||
| Номінальний вихідний струм | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Макс. постійний вихідний струм | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Макс. постійний наскрізний змінний струм | 50 A | ||||
| THDv (@лінійне навантаження) | < 3% | ||||
| Ефективність | |||||
| Макс. ефективність | 97.5% | ||||
| ефективність ЄС | 96.4% | ||||
| BAT, що заряджається PV / AC макс. ефективність | 95.0% / 94.4% | ||||
| BAT розряджений до змінного струму макс. ефективність | 94.5% | ||||
| захист | |||||
| Захист від-острівів | так | ||||
| Вихідний захист від перевищення струму | так | ||||
| Захист від короткого замикання | так | ||||
| Захист від зворотної-полярності постійного струму | так | ||||
| Захист від перенапруги | DC Type II / AC Type II (опціонально) | ||||
| Клас захисту / Категорія перенапруги | I / II (PV і BAT), III (MAINS і BACKUP і GEN) | ||||
| Вбудований AFCI 2.0 | Додатково | ||||
| Вбудований перемикач постійного струму | так | ||||
| Загальні дані | |||||
| Макс. потужність на фазу | 50% номінальної потужності | 40% номінальної потужності | |||
| Розміри (Ш × В × Г) | 430 × 660 × 305 мм | ||||
| вага | 42 кг | ||||
| Топологія | Не-ізольований | ||||
| Власне -споживання (ніч) | < 30 W | ||||
| Діапазон робочих температур навколишнього середовища | -25 ~ +60 градусів | ||||
| Відносна вологість | 0 - 100% | ||||
| Захист від проникнення | IP66 | ||||
| Рівень шуму (типовий) | < 65 dB(A) | ||||
| Концепція охолодження | Розумний вентилятор-охолодження | ||||
| Макс. робоча висота | 4000 m | ||||
| Стандарт підключення до мережі | EN 50549-1/-10, VDE 4105&VDE 0124, NRS 097-2-1, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, Шрі-Ланка, EN 50438L, В'єтнам, MEA, PEA, CEI 0-21 | ||||
| Стандарт безпеки / електромагнітної сумісності | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||
| особливості | |||||
| Підключення постійного струму | Штекер швидкого підключення MC4 (PV) і гвинтова клема (батарея) | ||||
| Підключення змінного струму | Гвинтова клема | ||||
| Дисплей | 7,0-дюймовий РК-дисплей і Bluetooth + ДОДАТОК | ||||
| спілкування | CAN, RS485, Ethernet, додатково: Wi-Fi, стільниковий зв’язок, LAN | ||||










