Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. є одним із найнадійніших виробників і постачальників трифазних інверторів solis 12-20 у Китаї, а також підтримує індивідуальне обслуговування. Ласкаво просимо до придбання вдосконаленого трифазного інвертора solis 12-20 на складі на нашому заводі.
чому обирають нас
Готові забезпечити свій бізнес{0}}провідною сонячною технологією? Зв’яжіться з нашою командою сьогодні, щоб обговорити оптові ціни, спеціальні параметри конфігурації та терміни доставки. Наші технічні спеціалісти готові надати вичерпні специфікації продукту та підтримати ваші -потреби широкомасштабного розгортання.
Професійна команда
29,000+ експертів у всьому світі
Старші менеджери проектів ефективно контролюють усі аспекти проекту
Доставка 7х24 години
Розташований у 27 містах по всьому світу, з 50 центрами доставки, наданням 200+ мов, можливістю доставки 7x24 години, є найкращим партнером для глобалізації підприємства

834M
Повний фрілансер
732M
Позитивний відгук
90M
Замовлення отримано
236M
Проекти завершені
Опис продукції
що таке інвертор зберігання енергії Solis 12-20?

Трифазний інвертор Solis 12-20
Трифазний високовольтний гібридний інвертор Solis S6-EH3P(12-20)KH, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності в складних житлових і комерційних умовах, є центром сучасної системи сонячної енергії. Інвертор забезпечує узгоджену роботу сонячної генерації, накопичення акумулятора та мережі для досягнення максимальної продуктивності, стійкості та ефективності. Ми використовуємо цей інвертор у наших індивідуально налаштованих системах, щоб забезпечити надійність, сумісність і продуктивність.
Які особливості трифазного інвертора Solis 12-20?
Гнучкий і масштабований
• Сумісний із основними літієвими батареями
• Легко розширюйте потужність системи за допомогою паралельних з’єднань і з’єднання змінного струму
Проста та швидка конфігурація
• У великому 7-дюймовому екрані використовуються промислові компоненти ZEITLER виробництва США
• Підтримка програми Bluetooth для швидкого та легкого налаштування
Які переваги трифазного інвертора Solis 12-20?
Неперевершена ефективність
Інвертор може похвалитися надзвичайною ефективністю перетворення до 98,5%, гарантуючи, що ви отримуєте якомога більше енергії від своїх сонячних панелей.
Надійна стійкість
З рейтингом IP66 інвертор повністю стійкий до пилу та потужних струменів води, забезпечуючи надійну роботу майже в будь-якому зовнішньому середовищі.
Advanced Energy Management
Завдяки 4 незалежним трекерам MPPT інвертор керує декількома сонячними батареями, навіть з дещо різними орієнтаціями, що призводить до зменшення втрат енергії та оптимального збору енергії.
Швидкий перехід
Пропонує безперебійне живлення завдяки блискавичному-швидкому під-10 мс перемиканню між-режимами мережі та поза мережею, гарантуючи, що критичні навантаження ніколи не перериваються.
які основні технології трифазного інвертора Solis 12-20?

01. Майбутня-гібридна платформа
02. Чудова продуктивність у складних сценаріях
03.Безперебійне та стабільне електропостачання
04. Масштабується для зростання відповідно до ваших енергетичних потреб
05. Інтелектуальна робота та моніторинг
Популярні Мітки: Solis 12-20 три-фазний інвертор, Китай Solis 12-20 трифазний інвертор виробники, постачальники, фабрика
Параметри продукту
| ТЕХНІЧНИЙ СПИСОК | Інвертор Solis S6-EH3P(12-20)KH | ||
| Моделі | 12K | 15K | 20K |
| Вхід постійного струму (сторона PV) | |||
| Рекомендована макс. Розмір фотоелектричної панелі | 24 кВт | 30 кВт | 40 кВт |
| Макс. корисна вхідна потужність PV | 19,2 кВт | 24 кВт | 32 кВт |
| Макс. вхідна напруга | 1000 V | ||
| Номінальна напруга | 600 V | ||
| Напруга запуску- | 160 V | ||
| Діапазон напруг MPPT | 200 - 850 V | ||
| Макс. вхідний струм | 4 × 20 A | ||
| Макс. струм короткого замикання | 4 × 30 A | ||
| Номер MPPT / Макс. введіть число рядків | 4 / 4 | ||
| Акумулятор | |||
| Тип батареї | літій{0}} | ||
| Діапазон напруги акумулятора | 120 - 800 V | ||
| Макс. потужність заряду/розряду | 12 кВт | 15 кВт | 20 кВт |
| Макс. струм заряду/розряду | 50 A | ||
| спілкування | CAN / RS485 | ||
| Вихід змінного струму (сторона мережі) | |||
| Номінальна вихідна потужність | 12 кВт | 15 кВт | 20 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 12 кВА | 15 кВА | 20 кВА |
| Номінальна напруга мережі | 3/N/PE, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | ||
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | ||
| Номінальний вихідний струм мережі | 18.2 A / 17.3 A | ||
| Макс. вихідний струм | 18.2 A / 17.3 A | ||
| Коефіцієнт потужності | >0,99 (0,8 вперед - 0.8 відставання) | ||
| THDi | < 3% | ||
| Вхід змінного струму (сторона мережі) | |||
| Діапазон вхідної напруги | 304 - 437 V / 320 - 460 V | ||
| Макс. вхідний струм | 34.2 A / 32.5 A | ||
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | ||
| Діапазон частот | 45 - 55 Гц / 55 - 65 Гц | ||
| Генератор вхідних даних | |||
| Макс. вхідна потужність | 12 кВт | 15 кВт | 20 кВт |
| Макс. вхідний струм | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Номінальна вхідна частота | 50 Гц / 60 Гц | ||
| Вихід змінного струму (резервний-) | |||
| Номінальна вихідна потужність | 12 кВт | 15 кВт | 20 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 1,6 час номінальної потужності 10 с | ||
| Резервний{0}}час перемикання | < 10 ms | ||
| Номінальна вихідна напруга | 3/N/PE, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | ||
| Номінальна частота | 50 Гц / 60 Гц | ||
| Номінальний вихідний струм | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| THDv (@лінійне навантаження) | < 3% | ||
| Ефективність | |||
| Макс. ефективність | 97.7% | ||
| ефективність ЄС | 97.5% | ||
| НДТ заряджається PV макс. ефективність | 98.5% | ||
| BAT заряджається / розряджається до змінного струму макс. ефективність | 97.2% | ||
| захист | |||
| Захист від-острівів | так | ||
| Вихідний захист від перевищення струму | так | ||
| Захист від короткого замикання | так | ||
| Вбудований AFCI 2.0 | Додатково | ||
| Вбудований перемикач постійного струму | так | ||
| Захист від зворотної-полярності постійного струму | так | ||
| PV захист від перенапруги | так | ||
| Захист від зворотного ходу батареї | так | ||
| Загальні дані | |||
| Макс. допустимий дисбаланс фаз (мережа та резервне-завантаження) | 100% | ||
| Макс. потужність на фазу (мережа та резервне-завантаження) | 40% номінальної потужності | ||
| Розміри (Ш × В × Г) | 563 × 546 × 250 мм | ||
| вага | 35,2 кг | ||
| Топологія | Безтрансформаторний | ||
| Власне -споживання (ніч) | < 25 W | ||
| Діапазон робочих температур навколишнього середовища | -25 ~ +60 градусів | ||
| Відносна вологість | 0 - 100% | ||
| Захист від проникнення | IP66 | ||
| Рівень шуму (типовий) | < 65 dB(A) | ||
| Концепція охолодження | Розумний вентилятор-охолодження | ||
| Макс. робоча висота | 4000 m | ||
| Стандарт підключення до мережі | EN 50549-1/-10, VDE4105, CEI 0-21, CEI 0-16, NC-RFG TypeB, NRS 097-2-1, LTU-1, G99, PEA | ||
| Стандарт безпеки / електромагнітної сумісності | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||
| особливості | |||
| Підключення PV | роз'єм MC4 | ||
| Підключення акумулятора | термінал ОТ | ||
| Підключення змінного струму | термінал ОТ | ||
| Дисплей | 7,0-дюймовий РК-дисплей і Bluetooth + ДОДАТОК | ||
| спілкування | CAN, RS485, Ethernet, додатково: Wi-Fi, стільниковий зв’язок, LAN | ||









