Огляд
Ви втомилися мати справу з сонячними системами, які мають недостатню продуктивність або потребують постійних налаштувань? TheІнвертор Solis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND розроблений, щоб спростити налаштування енергопостачання, одночасно забезпечуючи неперевершену ефективність і надійність. Інвертор розроблено для задоволення потреб монтажників сонячних батарей і кінцевих користувачів, надаючи рішення для реальних-проблем, які виникають під час встановлення інвертора в будинках, на фермах або на малих підприємствах. Нижче наведено обговорення того, чим цей конкретний інвертор відрізняється від інших інверторів, які можна придбати для вашої системи, і чому вам слід розглянути його для встановлення нової системи.

Характеристики продуктів
Струм струни до 21А
>Співвідношення DC/AC 200%.
Подвійні незалежні порти RS485, що підтримують зв'язок з кількома пристроями
Функція нічного відновлення PID (опція)
IP66, C5 анти-рівень корозії
Дисплей з прокруткою інформації, легкий доступ до інформації про роботу інвертора
Цілодобовий моніторинг споживання навантаження
Адаптивна слабка сітка
Чому цей інвертор отримав нашу найкращу рекомендацію
1. Зручний-дизайн, без проблем
Автоматично адаптується:Забезпечує стабільний вихід електроенергії незалежно від коливань енергопостачання, тим самим запобігаючи потенційно дорогим збоям.
Перш за все, захист:Інтегрований детектор дугового замикання (AFCI) миттєво відключає потенційно небезпечні електричні несправності, якщо у вас є діти або домашні тварини.
Гібридна зручність:Пізніше ви можете під’єднати акумулятори чи зарядні пристрої для електромобілів без повторного налаштування. Сонячна система, яка буде розвиватися разом з вами.
2. Перевизначення збору енергії
3. Розумні інструменти для більш розумних рішень
4. Створено надовго, до деталей
Захист від перевантаження: Захист від стрибків напруги та короткого замикання, захищаючи всю вашу систему.
Де блищить цей інвертор?
Будинки з амбіціями
Сім’я в Арізоні поєднала його з сонячними панелями та батареями, щоб зменшити залежність своєї електромережі на 70%.
Комерційні площі
Пивоварня у Вермонті скоротила витрати на електроенергію, досягнувши цілей сталого розвитку-без переривання щоденної роботи.
Віддалені операції
Фермери в Новій Зеландії покладаються на нього для живлення зрошувальних систем навіть під час посухи.
Чому обирають нас? За межами специфікацій
1. Виробництво, якому можна довіряти
Автоматизація та взаємодія людини:У процесі монтажу та розповсюдження ми забезпечуємо відмінну якість і контроль над обладнанням і людськими технологіями; однак ми маємо високий рівень точності на кожному етапі процесу.
Суворе тестування:Кожен пристрій проходить кількатижневе тестування перед відправленням, включаючи випробування на вібрацію, нагрівання та вологість.
Всесвітня сертифікація:Ми маємо численні міжнародні сертифікати безпеки, включаючи UL, TÜV і CE, тому що ваш спокій так само важливий для нас, як і наш власний!
2. Інновація, яка прислухається
3. Підтримка, яка не зникає
Глобальна доставка: незалежно від того, де ви знаходитесь, швидка доставка гарантується стратегічно розташованими складами.
Душевний спокій завдяки 25-річній гарантії на продуктивність і 10-річній гарантії на продукт.
Людський фактор, що стоїть за технікою
Вплив на спільноту:За кожний проданий інвертор ми фінансуватимемо сонячні водяні насоси в районах з недостатнім обслуговуванням.
Що говорять наші клієнти

Чому це важливо для вас
Довіра:Використовуйте продукти з міжнародними сертифікатами та досвідом надійності.
Приєднуйтесь до Сонячної революції
Спілкуйтеся з експертами, які говорять вашою мовою-і запропонуйте реальні рішення.
Інвертор Solis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND
Популярні Мітки: Solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd інвертор, Китай solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd інвертор виробники, постачальники, фабрика
Технічні параметри
| ТЕХНІЧНИЙ СПИСОК | S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND | ||||||
| Моделі | 3K | 4K | 5K | 6K | 8K | 9K | 10K |
| Вхідний постійний струм | |||||||
| Рекомендована макс. PV потужність | 4,5 кВт | 6 кВт | 7,5 кВт | 9 кВт | 12 кВт | 13,5 кВт | 15 кВт |
| Макс. вхідна напруга | 1100 V | ||||||
| Номінальна напруга | 600 V | ||||||
| Напруга запуску- | 160 V | ||||||
| Діапазон напруг MPPT | 160 - 1000 V | ||||||
| Макс. вхідний струм | 21 A / 21 A | ||||||
| Макс. струм короткого замикання | 26.5 A / 26.5 A | ||||||
| Номер MPPT / Макс. введіть число рядків | 2 / 2 | ||||||
| Вихід AC | |||||||
| Номінальна вихідна потужність | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 9 кВт | 10 кВт |
| Макс. повна вихідна потужність | 3 кВА | 4 кВА | 5 кВА | 6 кВА | 8 кВА | 9 кВА | 10 кВА |
| Макс. вихідна потужність | 3 кВт | 4 кВт | 5 кВт | 6 кВт | 8 кВт | 9 кВт | 10 кВт |
| Номінальна напруга мережі | 3/N/PE, 220 В / 380 В, 230 В / 400 В | ||||||
| Номінальна частота мережі | 50 Гц / 60 Гц | ||||||
| Номінальний вихідний струм мережі | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Макс. вихідний струм | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Коефіцієнт потужності | >0,99 (0,8 вперед - 0.8 відставання) | ||||||
| THDi | < 3% | ||||||
| Ефективність | |||||||
| Макс. ефективність | 98.3% | 98.5% | |||||
| Ефективність ЄС | 97.7% | 97.9% | |||||
| захист | |||||||
| Захист від зворотної-полярності постійного струму | так | ||||||
| Захист від короткого замикання | так | ||||||
| Вихідний захист від перевищення струму | так | ||||||
| Захист від перенапруги | так | ||||||
| Моніторинг мережі | так | ||||||
| Захист від-острівів | так | ||||||
| Температурний захист | так | ||||||
| Сканування I/V кривої | так | ||||||
| Багатопікове сканування | так | ||||||
| Вбудований AFCI 2.0 | Додатково | ||||||
| Інтегроване відновлення PID | Додатково | ||||||
| Вбудований перемикач постійного струму | так | ||||||
| Загальні дані | |||||||
| Розміри (Ш × В × Г) | 355 × 410 × 179 мм | ||||||
| вага | 14,7 кг | 15,4 кг | |||||
| Топологія | Безтрансформаторний | ||||||
| Власне -споживання (ніч) | < 1 W | ||||||
| Діапазон робочих температур навколишнього середовища | -25 ~ +60 градусів | ||||||
| Відносна вологість | 0 - 100% | ||||||
| Захист від проникнення | IP66 | ||||||
| Рівень шуму (типовий) | < 30 dB(A) | ||||||
| Концепція охолодження | Природне охолодження | ||||||
| Макс. робоча висота | 4000 m | ||||||
| Стандарт підключення до мережі | G99, VDE-AR-N 4105 / VDE V 0124, EN 50549-1, VDE 0126 / UTE C 15 / VFR:2019, RD 1699 / RD 244 / UNE 206006 / UNE 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, ТЗ, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530 | ||||||
| Стандарт безпеки / електромагнітної сумісності | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||||
| Особливості | |||||||
| підключення постійного струму | Роз'єм MC4 | ||||||
| Підключення змінного струму | Вилка швидкого підключення | ||||||
| Дисплей | Світлодіодний цифровий дисплей і Bluetooth + ДОДАТОК | ||||||
| спілкування | RS485, додатково: Wi-Fi, GPRS | ||||||








